Efeler Ligi 17. hafta bahis youwin giriş

Efeler Ligi Geri Sayımda Son 3! Efeler Ligi 17. Hafta Maç Tahminleri

Voleybol Efeler Ligi’nde geri sayım tüm hızıyla devam ediyor. Şampiyonluk mücadelesinde kılıçlar çekilmişken, Maliye Piyango oldukça risksiz bir maça çıkarak Halkbank için tedirginlik yaratıyor. Fenerbahçe ise bu hafta kazanıp düşme potasından kaçmak için sahaya çıkıyor. Voleybolda da kıyasıya mücadelenin heyecanına dahil olmanız için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor. İşte Efeler Ligi 17. Hafta maç programı ve maç tahminleri!

Efeler Ligi 17. Hafta Maç Programı

08.02.2019 – 18:00 Fenerbahçe – Tokat Belediye Plevne

09.02.2019 – 15:00 Ziraat Bankası – Arhavi Belediye

09.02.2019 – 15:00 Jeopark Kula Belediye – Maliye Piyango

09.02.2019 – 16:00 İnegöl Belediye – İstanbul BBSK

09.02.2019 – 16:00 Galatasaray – Arkas Spor  

09.02.2019 – 17:00 İkbal Afyon – Halkbank

Bu heyecan dolu maç programında Youwin giriş adresiyle tahminlerinizi değerlendirebilirsiniz.

Efeler Ligi 17. Hafta Maç Tahminleri

Fenerbahçe – Tokat Belediye Plevne: Zorlu karşılaşmada Fenerbahçe düşme potasından uzaklaşmak için kazanmak zorunda ancak rakibi kolay değil. Fenerbahçe’nin maçtan puan çıkarması ihtimaline kesin gözüyle bakabiliriz.  

Ziraat Bankası – Arhavi Belediye: Fenerbahçe gibi aşağılardan kurtulma telaşında olan bir diğer ekip de Ziraat Bankası. Buna rağmen Ziraat Bankası, fikstür avantajına sahip. Arhavi Belediye düşme potasında ve iddiası yok denilebilir. Kalan 3 maçını kazansa dahi yeterli olmayabilir. Ziraat Bankası bu avantajı kullanarak maçın galibi olacaktır. Arhavi Belediye’nin puan alma ihtimali çok düşük. Tahminleriniz Youwin ile kazanca döndürmeniz çok kolay.

Jeopark Kula Belediye – Maliye Piyango: Haftanın şanslı takımı Maliye Piyango. Zor durumunda bir türlü kurtulaman Jeopark Kula Belediye, formalite maçlarına çıkmaya devam ediyor. Bu maçtan 3-0 ile ayrılmasına kesin gözüyle bakılan Maliye Piyango, Halkbank’ın puan kaybetmesi halinde son 2 haftaya şampiyonluk umudunu artırarak girebilir.

İnegöl Belediye – İstanbul BBSK: Düşme potasındaki İnegöl Belediye ile karşılaşacak olan İstanbul BBSK, bu maçın galibi olacaktır. Rakibine puan şansı tanıması beklenmeyen İstanbul BBSK, orta sıralarda bulunması ve düşme potasından uzak olmasının rahatlığıyla kolay bir maç oynayacağa benziyor. Bu maçın heyecanına Youwin ile dahil olabilirsiniz.   

Galatasaray – Arkas Spor: Galatasaray galibiyeti durumunda bir üst sırasındaki Arkas Spor ile aralarında 1 puan fark kalıyor. Arkas Spor en yakın rakibini puan almadan bırakmayacaktır. Galibiyet tercihinin riskli olduğu maçta puanların bölüşülmesi tercihi yapılabilir.

Efeler Ligi 17. Hafta heyecanı Youwin giriş adresinde devam ediyor.