atp çeyrek final tenis bahis youwin giriş

Montpellier ve Sofya Açık ATP Çeyrek Final Maç Programı ve Analizleri

WTA teniste bu haftayı tatille geçerken ATP maratonu 2 önemli turnuvayla devam ediyor. Open Sud de France ile Sofya Açık turnuvalarında tanıdık isimler göze çarpıyor. Her iki turnuvada da çeyrek final seviyesine gelindi. Heyecanın iyice arttığı tenis turnuvaların her ikisinde de tahmincilerin buluşma adresi yine Youwin oluyor.

Open Sud de France 2019 Çeyrek Final Maç Tahminleri

Open Sud de France, Montpellier’de düzenleniyor. Toplam ödülün 586.140€ olduğu turnuvaya katılan tenisçilerin sayısı teklerde 28! Sert zeminde ve kapalı alanda oynanan maçların neticesinde son 8 turuna ilk kalanlar belli oldu! Çeyrek finaldeki karşılaşmalara göz atmadan önce Youwin giriş adresine uğramanızı hatırlatmadan geçmeyelim.

Berdych – F. Krajinovic: Tarafların ilk karşılaşması. 79 numaradaki Berdych, 72 numaradaki Krajinovic ile 8 Şubat Cuma günü karşı karşıya geliyor. Galibiyete yakın taraf Berdych. Maçın 3 sete uzaması muhtemel. Toplam oyunda 21.5 üstü tercihi yapılabilir. Maçın başlama saati 17:00.

JW Tsonga – J. Chardy: Daha önce 4 kez karşılaştılar ve Tsonga galibiyette 3-1 önde. Bir ara yakaladığı güzel günlerine dönmek için çabalayan Tsonga bu maçtan galibiyeti çıkaracaktır. Galip olanla galip gelmek için sizler de Youwin giriş adresine uğrayabilirsiniz. Maçın 2 sette bitmesi ihtimali çok yüksek. Toplam oyun tercihinde 24.5 altı seçeneği garanti duruyor. İlk set için ise 10.5 altı tercihi denenebilir. 8 Şubat Cuma günü oynanacak karşılaşmanın başlama saati 23:45.

Sofya Açık 2019 Çeyrek Final Maç Tahminleri

Bulgaristan’ın Sofya kentinde düzenlenen turnuvada çeyrek final aşamasına geçildi. Sert zeminde ve kapalı alanda oynanan şampiyonanın toplam ödül miktarı oldukça iyi 586.140€. Şimdi Sofya Açık 2019 çeyrek final maçlarını inceleyelim.

Bautista Agut – M. Fucsovics: Birbirleriyle ilk kez karşı karşıya gelecek olan tarflardan Bautista Agut 18 numarada yer alırken Fucsovics 47 numarada bulunuyor. Favori Bautista Agut. Agut’un maçı 2 sette bitirmesi ihtimali tercih edilebilirken, toplam oyun için 22.5 altı makul bir seçenek olarak göze çarpıyor. İlk set için 8.5 üstü seçilebilir. 8 Şubat Cuma günü gerçekleşecek karşılaşma saat 14:00’de başlıyor.

Verdasco – M. Berrettini: Daha önce karşılaşmamış olan rakiplerden Verdasco 26 numarada yerini alırken, Berrettini 53 numarada bulunuyor. Maçın 3. Sete uzaması muhtemel gözüküyor ancak her halükârda galibiyette Verdasco seçeneği öne çıkıyor. Toplam oyun için 22.5 üstü seçeneği seçilebilir. İlk set için ise Verdasco galibiyeti düşünülebilir. 8 Şubat Cuma günü saat 15:00’de başlayacak olan karşılaşma için tahminlerinizi Youwin ile yapabilirsiniz.

Medvedev – M. Klizan: İkinci kez karşılaşacak olan rakiplerden 16 numaradaki Medvedev galibiyette 1-0 önde. 38 numarada bulunan Klizan’ın bu maç için galibiyet şansı düşük. Toplam sette 2 seçeneği makul görünürken, toplam oyunda 22.5 altı seçeneği risksiz olarak karşımıza çıkıyor. Karşılaşma 8 Şubat Cuma günü saat 20:00’de başlıyor.

Montpellier 2019 ve Sofya Açık 2019 organizasyonlarında tahminlerinize değer katmak için Youwin sizler hazır.