Sultanlar Ligi 15. hafta bahis voleybol youwin giriş

Efeler ve Sultanlar Ligi Tüm Hızıyla Devam Ediyor! Voleybol Liglerinde Bu Hafta

Efeler Ligi ve Sultanlar Ligi için bu hafta sonu 15. Hafta maçlarına sahne oluyor. Her iki ligin de bitimine 3 hafta kala şampiyonluk mücadeleleri kızışıyor. Efeler Ligi ve Vestel Venus Sultanlar Ligi 15. Hafta karşılaşmalarında bu heyecana ortak olmak için Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.

Efeler Ligi 15. Hafta Maç Programı ve Maç Tahminleri

26.01.2019 – 14:00 Galatasaray – Maliye Piyango: Geçtiğimiz haftayı, lider Halkbank karşısında 3-0 mağlubiyetle kapatan Galatasaray, son maçında Fenerbahçe’yi 3-2 ile geçen Maliye Piyango’yu konuk ediyor. Sıralamada alt alta bulunan iki ekibin maçı ilginç olacak. Galatasaray kazanırsa sıralamada önemli bir kazancı olacak. Zorlu mücadelede kazanmaya yakın taraf Maliye Piyango. Puanların ise bölünmesi muhtemel.

26.01.2019– 16:00 Ziraat Bankası – Arkas Spor: Geçen haftayı puansız kapatan Ziraat Bankası, liderlik mücadelesindeki ArkasSpor’u konuk ediyor. Arkas Spor, ligin sonuna yaklaşırken sürprize izin vermeyecektir. Ziraat Bankası’nın puan alması zor gözüküyor. 3-0 veya 3-1 Arkas Spor galibiyeti tercih edilebilir.Tahminlerinizi Youwin giriş adresiyle yapabilirsiniz.

26.01.2019 – 16:00 İnegöl Belediye – Halkbank: Liderlik mücadelesinin iyice kızıştığı son haftalarda, zor durumdaki İnegöl Belediye’nin Halkbank karşısında şansı çok düşük. 3-0 Halkbank galibiyeti tercih edilebilir.

26.01.2019 – 19:00 Fenerbahçe – İstanbul BBSK: Ligin sonuna gelinirken alt sıralara yakın olan Fenerbahçe’nin tedirginlikten kurtulması için puan alması şart. İstanbul BBSK ise zayıf olan şampiyonluk şansına rağmen alt sıralara düşmekten de uzak. Bu rahat durumları Fenerbahçe’ye yarayacaktır. Puanların bölüşülmesi ihtimali yüksek.

Vestel Venus Sultanlar Ligi 15. Hafta Maç Programı ve Maç Tahminleri

27.01.2019 – 14:00 Galatasaray HDI Sigorta – Vakıfbank: Üst sıralardaki yerini sağlamlaştıran Vakıfbank, Gakatasaray’a konuk oluyor. Vakıfbank için bu maçtan alınabilecek her puan avantaj olacaktır. Galatasaray ise şampiyonluk şansından uzak. Bu yüzden Vakıfbank galibiyeti ihtimali yüksek. Tahminlerinizi Youwin giriş adresiyle yapabilirsiniz.

27.01.2019 – 16:00 Beylikdüzü – THY: Eczacıbaşı karşısında son maçından 1 set çıkarmayı başaran Beylikdüzü, geçtiğimiz hafta ligin dibindeki Halkbank’ı 3-1 ile geçen THY’yi konuk ediyor. Maçın galibinin tarafında Beylikdüzü seçilebilir. Puanların bölüşülmesi tercihi de ihtimaller arasında.Maçın tüm heyecanı için tek adres yine Youwin.

27.01.2019 – 18:30 Fenerbahçe Opet – Eczacıbaşı Vitra: Lider Eczacıbaşı, 3. sıradaki Fenerbahçe’ye konuk oluyor. Zorlu geçecek maçtan Fenerbahçe’nin set alması muhtemel ancak bu kazanmaya yetmeyecektir. Eczacıbaşı galibiyeti tercih edilebilir.

Vestel Venus Sultanlar Ligi ve Efeler Ligi ikinci devre heyecanı 15. Hafta maçları Youwin giriş adresinde devam ediyor.