Naomi osaka avustralya açık şampiyonu

Naomi Osaka Tarihe Geçti! Üst Üste 2. Grand Slam Şampiyonluğu

Youwin giriş adresinden ve Sporanalizi tenis sayfasından takip edip heyecanına ortak olduğunuz Avustralya Açık 2019 Grand Slam tenis turnuvası Tek kadınlar finali az önce sona erdi. Nefes nefese ilerleyen Avustralya Açık tek kadınlar finalinde Naomi Osaka ile Petra Kvitova karşı karşıya geldi.

Kvitova Direndi, Osaka Kazandı 

İlk seti tie-break setiyle 7-6 kazanan Osakai 2. sette 3 şampiyonluk puanını değerlendiremedi ve devamında Kvitova geriden gelerek 2. seti 7-5 kazandı. Durumu 1-1’e getiren Petra Kvitova 3. sette de direncini devam ettirmesine rağmen, Osaka stresten kurtularak sakinliğini geri kazandı ve son seti  6 – 4 kazanarak 21 yaşında Amerika Açık sonrası Avustralya Açık’ı da kazanarak üst üste 2. Grand Slam şampiyonluğuna adını yazdırdı.

Sporanalizi Yine Doğru Bildi 

Sporanalizi Tenis sayfasından Avustralya Açık 2019 yazılarında yarı final ve final maçları ile ilgili yaptığımız tahminlerde kadınlar finaline Kvitova’nın çıkacağını ancak finalde Osaka – Pliskova maçından kim çıkarsa onun şampiyon olacağını yazmıştık. Kazanan Naomi Osaka oldu. Youwin giriş adresinden tenis bahis yapan Sporanalizi okurları da kazandı.

Avustralya Açık 2019 Tek Erkekler Finali Yarın

Novak Djokoviç ile Rafael Nadal’ın karşı karşıya geleceği Avustralya Açık 2019 tek erkekler finali ise yarın saat 11:30’da başlayacak. Youwin Tenis sayfasından tüm heyecanını canlı olarak yaşayacağınız maçta Djokoviç bir adım önde. En iyi oranlarla bu özel maçı kaçırmayın.