Kadınlar voleybol CEV Kupası sezonunda tek temsilcimiz Galatasaray takımı. Bu hafta son 16 turunda 2. maçına çıkacak olan Galatasaray ve diğer tüm detaylar

Kadınlar Voleybol CEV Kupası Son Durum!

Voleybolun Avrupa Ligi niteliğindeki CEV Kupası tüm hızıyla sürüyor. Kadınlar voleybol CEV Kupasına ait tüm detaylara Youwin giriş adresinden ulaşılabiliyor. Kadınlar voleybol CEV Kupası sezonunda tek temsilcimiz Galatasaray takımı. Bu hafta son 16 turunda 2. maçına çıkacak olan Galatasaray ve diğer tüm detaylar yazımızda sizlerle.

Kadınlar Voleybol CEV Kupası Temsilcimiz Galatasaray

Galatasaray CEV Kupası temsilcimiz olarak yarışı sürdürüyor. Son 16 turuna erişme başarısı gösteren Galatasaray zorlu rakibi karşısında ilk maçında 3-1 mağlup ayrıldı ne yazık ki. 2. maça kendi evinde çıkacak olan temsilcimiz Galatasaray takımın rakibi Chemik Police takımı. Polonya ekiplerinden olan Chemik Police, ilk maçtan aldığı 3-1 galibiyeti ile İstanbul’a gelecek. Buna rağmen Galatasaray’ın ipin ucunu bırakma gibi bir niyeti yok. Kendi evinde alacağı 3-0 skorlu bir galibiyet temsilcimizi çeyrek finale direk taşır. 17 Aralık Salı günü saat 19:00 itibariyle başlayacak mücadelede Galatasaray takımına başarılar diliyoruz.

CEV Kupası Son 16 Turunda 2. Maçlar

Temsilcimiz Galatasaray ile son 16 turunda yarışan diğer ekiplere bir göz atalım. Önemli karşılaşmalar arasında Potsdam – Dinamo Kazan mücadelesi dikkat çekiyor. Potsdam takımın sahasında gerçekleşen ilk maçı Dinamo Kazan 3-2 ile geçti. Dinamo Kazan evindeki maçı kazanması halinde çeyrek final biletini cebine koyacak ve bu çok da zor gözükmüyor. Bununla beraber Potsdam takımın elinde bulunan şans seyri zevki yüksek bir karşılaşmanın bizi beklediğini gösteriyor. 18 Aralık Çarşamba günü saat 19:00’da başlayacak mücadeleyi voleybol severlerin kaçırmamasını öneriyoruz.

Bir diğer önemli mücadelede ise Asterix Avo – Prostejov arasında gerçekleşecek. Belçika’da oynanan ilk maçtan 3-2 galip ayrılan Asterix Avo deplasmanda da kazanmak zorunda. Zorlu geçecek olan maçta Prostejov takımının şansı önemli ölçüde devam ediyor. Karşılaşma 19 Aralık Perşembe günü saat 20:00’de başlıyor.

CEV Kadınlar Voleybol Kupası heyecanı tüm hızıyla devam ederken Youwin, kupa boyunca sizlerle olmaya devam edecek.