Fenerbahçe ve Halkbank'ın Türkiye’yi temsil ettiği CEV Şampiyonlar Liginde son durum yazımızda. Erkekler Voleybol Şampiyonlar Ligi Youwin giriş adresinde

Erkekler Voleybol CEV Şampiyonlar Ligi: Temsilcilerimizde Son Durum!

Erkekler Voleybol CEV Şampiyonlar Liginde maraton tüm hızıyla sürüyor. Erkekler Voleybol CEV Şampiyonlar Ligi heyecanına ortak olmak isteyenler için Youwin giriş adresinde hazır. Fenerbahçe ve Halkbank takımlarının Türkiye’yi temsil ettiği CEV Şampiyonlar Liginde son durum yazımızda.

Erkekler Voleybol CEV Şampiyonlar Liginde Üzücü Sonuçlar!

Umutlarımız maalesef azaldı CEV Şampiyonlar Liginde. Fenerbahçe A Grubunda 2 maçta yalnızca 2 puan toplayabildi. Halkbank ise 2 maçta 1 puana erişebildi ancak. Fenerbahçe takımında bir nebze umut olsa da Halkbank için CEV Şampiyonlar Ligi defteri bu sezonluk kapanmış gibi gözüküyor. Efeler Ligi 2019-2020 sezonunda iyi bir tablo çizseler de her iki takımın da Avrupa arenasında böylesi sonuçlar alması hepimizi üzdü.

Bu hafta Halkbank – Zenit Kazan mücadelesini izleyeceğiz. 18 Aralık Çarşamba günü saat 17:30’da start alacak maçta Halkbank evinde olmanın ve bulunduğu konumun rahatlığıyla, guruptan çıkma çabasındaki Zenit Kazan takımının stresini iyi yönde kullanabilir. Halkbank takımının maçtan en az 1 puan çıkarması kuvvetle muhtemel.

19 Aralık Perşembe günü saat 18:30’da ise Fenerbahçe – Lube Civitanova mücadelesi bizleri bekliyor. Fenerbahçe için çok önemli olan maçtan alınacak 2 veya 3 puan her şeyi değiştirebilir. Özellikle liderle oynuyor olması hem temsilcimiz için bir zorluk olarak görülebilirken hem de liderin kazanma stresinden avantaj çıkarabilir. Kendi evinde olmanın da rahatlığıyla, taraftar desteğini arkasına alacak olan Fenerbahçe bu maçtan en az 1 puan çıkaracaktır.

Her iki temsilcimize de maçlarında başarılar diliyoruz.

Erkekler Voleybol CEV Şampiyonlar Liginde Diğer Gruplar

Göze çarpan diğer önemli maçlar arasında Verva Warszava – Perugia mücadelesi var. Lider Perugia, Warszava (Varşova) deplasmanında oldukça zorlanacak çünkü Warszava kazanmak ve liderlik koltuğuna oturmak istiyor. Puanların bölüşülmesi ihtimali çok yüksek. Skor oyununda 3-2 Warszova seçilebilir. Karşılaşma 17 Aralık Salı günü saat 22:30’da başlıyor.

Diğer bir önemli mücadelede BR Volleys – Kemerovo eşleşmesini görüyoruz. Lider Kemerovo Berlin/Almanya deplasmanına çıkıyor.BR Volleys takımının maçı 3-2 kazanması durumunda bile puanlar eşitleniyor ki BR Volleys ev sahibi olmanın da avantajıyla bu maçtan en az 1 puan çıkaracaktır. Mücadele 18 Aralık Çarşamba günü saat 21:30’da başlayacak.

Erkekler Voleybol CEV Şampiyonlar Liginde guruplarda maçlar devam ederken son durum Youwin ile sizlerle olacak.