Kadınlar voleybol CEV Şampiyonlar Ligi bahis analizi. Eczacıbaşı, Fenerbahçe ve Vakıfbank kadın voleybol takımlarının son maçları, detaylar, Grup maçları

Kadınlar Voleybol CEV Şampiyonlar Ligi Türkiye Sesleriyle Devam Ediyor!

Kadınlar voleybol CEV Şampiyonlar Ligi turnuvasında 3 temsilcimizle yola devam ediyoruz. Youwin giriş adresinden tüm detaylarına ulaşabileceğiniz Kadınlar CEV Şampiyonlar Ligi Eczacıbaşı, Fenerbahçe ve Vakıfbank rüzgarıyla sürüyor. Grup aşamasında olan organizasyonda 3 temsilcimiz de başarılı şekilde kupada yerini alırken, detaylar ve son durum yazımızda sizleri bekliyor.

Kadınlar Voleybol CEV Şampiyonlar Liginde Temsilcilerimiz Başarılı!

Sultanlar Liginde de başarılı şekilde varlık gösteren kadınlar voleybolun önemli ekiplerinden Eczacıbaşı, Vakıfbank ve Fenerbahçe Avrupa arenasında da önemli başarılara imza atıyor.

Eczacıbaşı ve Fenerbahçe A Grubunda yer alırken Vakıfbank ise B Grubunda bulunuyor. Eczacıbaşı ilk 2 maçında 5 puan toplayarak liderliğe yükselirken Fenerbahçe 4 puanla 2. sırayı kapmış durumda. B Grubundaki Vakıfbank ise yine 2 maçta kazandığı 4 puan ile grubunda 2. sırada.

Vakıfbank, en iyi ikinciler sıralamasında 3. sırada ve bu durum onları üst tura çıkarmaya yetiyor. Bu yüzden 17 Aralık Salı günü Kaliningrad ile yapacakları maç çok önemli. Vakıfbank’ın hemen alt sırasında yer alan Kaliningrad karşısında temsilcimiz Vakıfbank’ın şansı çok yüksek. Saat 17:00’de başlayacak olan mücadelede Vakıfbank deplasmandan puanla dönecektir.

Kadınlar Voleybol CEV Şampiyonlar Liginde Eczacıbaşı ve Fenerbahçe

Eczacıbaşı – Budowlani Lodz ile 18 Aralık Çarşamba günü karşı karşıya gelecek. Saat 20:00’de başlayacak olan maçta Eczacıbaşı Polonya deplasmanında olacak. Galibiyet şansı 3. sıradaki rakibi karşısında oldukça yüksek olan Eczacıbaşı evine en az 1 puanla dönecek ve liderliğini sürdürecektir.

Fenerbahçe – Viesti maçında ise yine temsilcimiz deplasmanda. Finlandiya’da oynanacak olan maç 18 Aralık Çarşamba günü saat 20:00’de start alacak. Fenerbahçe grubunda 2. sırada. Viesti ise 0 puanla son sırada yer alıyor. Fenerbahçe’nin maçtan galibiyetle dönmesi muhtemel. Böylece belki de Eczacıbaşı ve Fenerbahçe arasında CEV Şampiyonlar Ligi liderlik yarışı da kızışacaktır.

Her 3 temsilcimize de kadınlar voleybol CEV Şampiyonlar Ligi serüveninde başarılar diliyoruz. Bu heyecana katılmak için ise Youwin bir tık uzağınızda olmaya devam ediyor.