Youwin giriş adresinden Sultanlar Ligi voleybol 7. Hafta maçlarına ait tüm detaylar... Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonunda 7. Hafta maçları bahis analiz

Sultanlar Ligi 7. Hafta Maçlarıyla Devam Ediyor!

Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonunda 7. Hafta maçları başladı. Youwin giriş adresinden Sultanlar Ligi voleybol 7. Hafta maçlarına ait tüm detayları bulabilirsiniz. Derbilerle başlayan Sultanlar Ligi kadınlar voleybolda puanlarda da farklılıklar ortaya çıkmaya başladı. Sultanlar Ligi 7. Hafta karşılaşmaları ve maç programı yazımızda sizlerle.

Sultanlar Liginde Sıralama Değişti!

7. haftasına geldiğimiz Türkiye’nin en prestijli kadın voleybola ligi olan Sultanlar Ligi puan sıralaması da değişmeye başladı. İlk haftalarda aynı puanlı birçok takım görürken şimdi açılmaya başlayan puan farkları görüyoruz. Geriden gelenler farkın erkenden kapanması için çabalarken üst sıralarda bulunanlar şimdiden rahatlama düşüncesinde. Bu hafta Fenerbahçe ve Yeşilyurt bir nebze rahat ekipler arasında. Kendilerinde daha alt sıralarda olan takımlarla oynayacak olan iki ekip için de galibiyet çok yakın. Eczacıbaşı – Aydın Belediye maçında ise liderliği elden bırakmak istemeyen Eczacıbaşı için gergin bir karşılaşma bizleri bekliyor olacak. Aydın Belediye puan farkını kapatmak için varını yoğunu ortaya koyacaktır. Galibiyete yakın taraf Eczacıbaşı olsa da Aydın Belediye’nin maçtan puan çıkarması sürpriz olmaz. Bir diğer müsabakada ise Beşiktaş – THY eşleşmesi var. THY 8 puandayken Beşiktaş 5 puanla rakibinin hemen alt sırasında yer alıyor. Siyah-beyazlılar kazanırsa puanlar eşitlenecek ve bu durum şaşırtıcı olmaz. Beşiktaş galibiyeti ve puanların iki ekibe de dağılması dışında 3. ihtimal zor gözüküyor.

Sultanlar Ligi Kadınlar Voleybol 7. Hafta Maç Programı

Sultanlar Ligi 7. Hafta karşılaşmalarında 9 Kasım Cumartesi programı şöyle:

14:00 Beşiktaş – THY  

15:00 Karayolları – Yeşilyurt  

18:00 Fenerbahçe – Beylikdüzü

19:30 Eczacıbaşı – Aydın Belediye

Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonu 7. Hafta maçları boyunca Youwin yine sizlerle olacak.