Sultanlar Ligi 8. Hafta maçları ve detaylı analiz. Kadınlar Voleybol ligi Sultanlar Ligi 8. Hafta maçlarıyla devam ediyor. Voleybol bahis tahminleri

Sultanlar Ligi Tam Gaz: Voleybolda 8. Hafta Maçları Analizi!

Sultanlar Ligi 2019-20 sezonu başladığı gibi tüm hızıyla devam ediyor. Youwin giriş adresinden tüm detaylarına ulaşabileceğiniz Sultanlar Ligi kadınlar voleybolda 8. Hafta maçları 12 Kasım Salı günü start alacak. Sultanlar Ligi heyecanına katılmak ve 8. Hafta maçlarının analizlerine ulaşmak için yazımıza buyrun.

Sultanlar Ligi’nde Liderlik Mücadelesi

Kadınlar voleybolda bu sene de lig etabında ilk iki sıranın en büyük adayları Eczacıbaşı ve Vakıfbank. 7 haftayı geride bıraktığımız Sultanlar Liginde Eczacıbaşı liderliğini korurken, son şampiyon Vakıfbank ise onu 2 puan geriden ve bir sıra aşağıdan sıkı şekilde takip ediyor. Diğer yandan Galatasaray da Vakıfbank ile aynı puanda 3. sırayı alırken, Fenerbahçe 4. sıradan 15 puanla takibini sürdürüyor.

Sultanlar Ligi 8. Haftada lider Eczacıbaşı – PTT voleybol takımına konuk oluyor. 9 puanla 8. sırada bulunan PTT Eczacıbaşı karşısında evinde dahi olsa kazanma şansını elinde tutmuyor. Eczacıbaşı voleybol takımının kayıpsız geçmesine kesin gözüyle bakılan maçın ardından Vakıfbank – Karayolları karşılaşmasını görüyoruz. Lige iyi bir başlangıç yapamayan Karayolları için bu maçtan da puan çıkarmak imkansıza yakın.

Sultanlar Ligi 8. Hafta karşılaşmalarında THY – Galatasaray maçı da önemli mücadeleler arasında. Üst sıralarla farkın açılmasını istemeyen THY bu maçtan puan çıkarabilir ancak galibiyette ibre sarı-kırmızılı ekipten yana. Fenerbahçe cephesinde ise zorlu bir karşılaşmanın stresi var. En yakın rakibi Galatasaray ile arasındaki 3 puan farkı kapatmak isteyen sarı-lacivertliler hemen bir alt sırasındaki Aydın Belediye voleybol takımına konuk oluyor. Seyir zevki ve heyecanı yüksek geçmesi beklenen karşılaşmada puanların bölüşülmesi ihtimali çok yüksek.

Sultanlar Ligi Kadınlar Voleybol 8. Hafta Maç Programı

Sultanlar Ligi 8. Haftada tüm maç programı ise şöyle:

12 Kasım Salı – 16:00 PTT – Eczacıbaşı

12 Kasım Salı – 16:00 Yeşilyurt – Beşiktaş

12 Kasım Salı – 18:00 Vakıfbank – Karayolları

12 Kasım Salı – 18:30 Beylikdüzü – Nilüfer Belediye

12 Kasım Salı – 19:00 THY – Galatasaray

13 Kasım Çarşamba – 19:00 Aydın Belediye – Fenerbahçe

Sultanlar Ligi 2019-2020 sezonu 8. Hafta karşılaşmalarında Youwin bir tık uzağınızda olmaya devam ediyor.