Karadağ - Türkiye basketbol maçı saat kaçta, maç tahmin , Karadağ türkiye bahis youwin giriş

Milliler Karadağ Deplasmanında! Karadağ – Türkiye Basketbol Maçı

Dünya Kupası elemeleri 2. turunda mücadele eden Türkiye A Milli Basketbol takımımız geçen hafta İspanya karşısında kazandığı galibiyetin ardından bugün Karadağ ile deplasmanda karşılaşıyor. İlk tur grubunu lider bitirerek Ukrayna ve Letonya ile birlikte 2. tur I Grubu’nda İspanya, Slovenya ve Karadağ ile aynı gruba düşen milliler, bu 3 takımla oynadığı ilk maçların tamamını kazanarak önemli bir başarı gösterdi. Türkiye A Milli basketbol takımı, Dünya Kupası elemelerinde son 3 maçına çıkıyor. Bu akşam saat 21:00’de başlayacak ve Youwin giriş yapanların tüm heyecanına ortak olacağı Karadağ – Türkiye maçının detaylarına bakalım.

Milliler Tam Gaz! NBA Oyuncuları Yok 

Ufuk Sarıca’nın baş antrenörlüğünde Dünya Kupası vizesi almak için mücadele eden milliler, NBA oyuncuları Cedi Osman, Furkan Korkmaz, Ersan İlyasova ve Ömer Aşık’tan yoksun mücadele ederken Milli maçlar nedeniyle takvimine ara vermeyen Euroleague’de yer alan takımlardan da sınırlı sayıda oyuncu alabildi. Fenerbahçe’den Sinan Güler, Melih Mahmutoğlu, Anadolu Efes’ten Doğuş Balbay ve Buğrahan Tuncer, kadroda yer alıyor.

Türkiye Bu Akşam Dünya Kupası’na Katılmayı Garantileyebilir 

I Grubu puan durumunda zirvede yer alan milliler, bu akşam Karadağ’ı yenmeleri ve Letonya ile Ukrayna’nın kaybetmeleri halinde bitime 2 maç kala Dünya Kupası vizesini almış olacak. İyi bir takım oyunu oynayan 12 Dev Adam için bu ihtimal, maçı kazanmak için de oldukça iyi bir motivasyon sağlayacaktır. FIBA 2019 Dünya Kupası, önümüzdeki yıl 31 Ağustos – 15 Eylül tarihlerinde Çin’de gerçekleştirilecek.

Karadağ – Türkiye Maç Tahmin 

2019 Dünya Kupası elemeleri için kritik maçlarından birini Karadağ deplasmanında oynayacak olan Türkiye’de hedef galibiyet. Karadağ, kaybederse de bu maçın telafisi mümkün. Gerek kadro derinliği gerekse de form durumu ve moral yönünden iyi durumda olan Türkiye, maçın favorisi. Youwin maç sayfasından en özel oranlar ve farklı oyunlarla heyecanına ortak olacağınız Karadağ – Türkiye maçında A Milli takımımıza başarılar dileriz.