Fenerbahçe Teknik Direktörü İçin Bomba İddia

Futbol yorumcusu Ahmet Çakar Fenerbahçe teknik direktörü için bomba bir iddiada bulundu. Futbol yorumcusu Fenerbahçe’nin teknik direktörü Yılmaz Vural olacak dedi.

Vitor Pereira ile yollarını ayıran ve teknik adam arayışlarına hızla devam eden Fenerbahçe için söylentiler her geçen gün güçleniyor. Bir tarafta Joachim Löw’ün adı sarı-lacivertlilerle beraber anılırken diğer taraftan Jorge Jesus adı duyuluyor. Kanarya’nın teknik direktör arayışında dümeni nereye kıracağına dair henüz bir resmi açıklama gelmedi.

Yorumcu Ahmet Çakar ise Yılmaz Vural’ın Fenerbahçe’nin hocalığını yapmak istediğini belirtti. Fenerbahçe’nin her arayışında talip olduğunu duyuran Yılmaz Vural ise Ali Koç’a seslenmişti. “Yaptık, daha önce de yaptık” diyen teknik adamın adı bir kez daha Fenerbahçe ile anıldı.

Ahmet Çakar “Yılmaz Vural hayırlı olsun” diye paylaşım yaparak, Yılmaz Hoca’nın pozisyona yaklaştığını duyurdu.

“Fenerbahçe ile ilgili ciddi planlar yapıyoruz”

Sarı-lacivertli camianın yönetime olan tepkisinden dolayı “sahaya çıkamayacak durumdalar” diyen Yılmaz Vural’ın bu süreci çözeceğini belirtti. Sosyal medyanın gündemine oturan paylaşımlar yapan ve iddialı söylemleriyle tanınan Ahmet Çakar ise Yılmaz Hoca ile beraber bir video paylaştı.

“Canım hocam ile Fenerbahçe’ye dair ciddi planlar yapıyoruz. Olur mu olmaz mı bilemeyiz” diyen Çakar, Yılmaz Vural’ın gülmeleri eşliğindeki videoyu sosyal medya hesabına koydu.

Ahmet Çakar, Zafer Algöz, Yılmaz Vural ve kendisinin bulunduğu fotoğrafa “Yılmaz hoca hangi büyük camiaya gidiyor?” açıklamasını da ekledi.

yılmaz vural fenerbahçe

Löw Olmaz Diyor

Pereira’nın boş bıraktığı koltuğu doldurmak için birçok çalıştırıcıyla görüşen Fenerbahçe, Löw’ü tekrar hedefine aldı. Yönetimin özellikle istediği Joachim Löw ise hâlihazırda devam eden bir sezonda takımın başına geçmek istemiyor. Alman basınında öne sürülen iddialara göre Löw Fenerbahçe’yi çalıştırmaya soğuk bakıyor.

Aday isimlerden biri ise Slaven Bilic oldu. Daha önce Beşiktaş’ın hocalığını üstlenen Bilic ise şu anda Beijing Guoan ile yoluna devam ediyor. Çin ekibine zaferler getirmeye devam eden tecrübeli direktörün sözleşmesi ise sene sonuna kadar devam edecek. Hırvat futbol basını ise Niko Kovac’ın sarı-lacivertli ekibe gidebileceğini iddia etti.