ATP tenis bahis tahminleri, Şubat 2019. Rio Açık, Open 13 Provence Marsilya ve Delray Beach Açık 2019 final maçları, youwin giriş adresi

ATP 3 Final Birden! Rio Açık, Open 13 Provence Marsilya ve Delray Beach Açık

Erkekler uluslararası tenis turnuvalarında iki haftadır 3 turnuvaya birden şahit oluyoruz. Her biri farklı zemin türlerinde veya açık/kapalı kortlarda oynanan maçlarıyla ve birbirinden yetenekli tenisçileriyle farklı heyecanlar yaşatıyor. Bu yoğunlukta hiçbir detayı kaçırmak istemeyenler Youwin giriş adresine uğruyor.

Rio Açık 2019 Final!

ATP 500 kategorisindeki şampiyonanın final heyecanı 24 Şubat’ı 25 Şubat’a bağlayan gece saat 00:00’da başlıyor. Finalin adı L. Dejere – F. Auger Aliassime oldu.

Beklenenin aksine Aliassime sürpriz yaparak, zor da olsa çeyrek finalde Munar’ı eleyerek yarı finale yükseldi. Yarı finalde ise Cuevas’ı geçerek finale ulaşma başarısını gösteren tenisçide ve ekibinde moraller yüksek.

Rakibi Laslo Djere ise çeyrek finalde Casper Ruud karşısında kazanarak yarı finale ulaştı. Yarı finaldeki rakibi Bedene maça çıkamadığı için doğrudan final şansını elde etti. Şimdi bu önemli final maçının tahminlerine bakalım.

L. Dejere – F. Auger Aliassime: İki tenisçi birbirleri ile ilk kez karşılaşacak. Aliassime 18, Djere ise 23 yaşında. Genç tenisçilerin mücadelesinde Aliassime kazanmaya daha yakın olan taraf. Böyle bir final mücadelesinde toplam set tercihinde 3 seçeneği uygun. Bu tahmine göre toplam oyunda ise makul görünen tercih 21.5 üstü. İlk seti kazananın Aliassime olması muhtemel. Aynı şekilde 3. seti de alarak kupaya uzanan tarafın Aliassime olması beklenen durum. İlk sette toplam oyunda 8.5 üstü tercihi yapılabilir. Karşılaşmaya dair tüm tahmin seçenekleri için Youwin bir tık uzağınızda.

Open 13 Provence Marsilya 2019 Final!

Diğer bir final heyecanı Fransa’nın Marsilya kentinde yaşanıyor. Open 13 Provence Marsilya 2019 organizasyonunda teklerde yarışan 28 tenisçiden finale kalanlar Stefanos Tsitsipas – Mikhail Kukushkin ikilisi oldu.

Tsitsipas çeyrek finalde Sergiy Stakhovsky’yi, yarı finalde ise David Goffin’i eledi. Finalde rakibi ise Çeyrek finalde Adrey Rublev, yarı finalde Ugo Humbert karşısında kazanmasını bildi. Open 13 Provence Marsilya 2019 final karşılaşması 24 Şubat Pazar günü saat 17:00’de başlayacak. Maçın tüm detayları Youwin giriş adresinde olacak.

S. Tsitsipas – M. Kukushkin: Daha önce bir kez karşılaştılar ve kazanan 2018 ATP Masters 1000 Roma 2018’de Tsitsipas oldu. Genç tenisçi şu anda sıralamada, rakibinden 38 sıra üstte bulunuyor. Son performansı da göz önüne alındığında, yükselişine Open 13 Provence Marsilya 2019 şampiyonluğu ile devam etmesi işten değil. Toplam set için 2 tercihi uygun gözüküyor. Toplam oyunda ise 23.5 altı kazandıran seçenek olacaktır. Skor oyunu oynamak isteyenler ilk ve ikinci sette 6/4 Tsitsipas galibiyetini tercih edebilirler.

Delray Beach Open 2019 Final!

ATP 250 serisindeki bir diğer şampiyona ABD’de gerçekleşiyor. Delray Beach Açık 2019 final karşılaşması, 24 Şubat’ı 25 Şubat’a bağlayan gece saat 00:00’da star alıyor. Finalin adı ise Radu Albot – Daniel Evans.

Çeyrek finalde Steve Johnson’ı eleyen Albot, yarı finalde ise Mackenize McDonald’ı geçerek finale yükseldi. Juan Martin del Potro’yu eleyerek yarı finale çıkan McDonald karşısında kazanmasını bilen Albot finalde kolay bir rakiple oynamıyor. Daniel Evans, çeyrek finalde Seppi, yarı finalde Isner gibi rakipler karşısından zaferle ayrıldı.

R. Albot – D. Evans: Birbirlerini file ardından ilk kez görecek iki tenisçinin de şampiyonluğa ihtiyacı var. Albot 82, Evans ise 148 numarada. Son dönem performansları göz önüne alındığında, özellikle bu turnuvada Evans oldukça başarılı ilerliyor. Finalde de kazanmaya yakın olan Evans. Maçın 2 sette bitmesi muhtemel. Toplam oyunda en güvenli liman 23.5 altı tercihi. İlk setin toplam oyun tercihinde ise 9.5 üstü seçilebilir.

ATP’de bu haftayı da 3 organizasyonun 3 heyecan dolu finaliyle kapatıyoruz. Kortlarda tenisçiler kazanmak için yarışırken, Rio Açık 2019, Open 13 Provence Marsilya 2019 ve Delray Beach Open 2019 final tahminlerinde sizler de Youwin ile kazanabilirsiniz.