ATP NewYork, Buenos Aires, Rotterdam 2019 Final maçları ve bahis tahminleri

ATP 3 Final Heyecanı Birden: Buenos Aires, Rotterdam, New York! Final Analizleri

ATP teniste bu hafta 3 organizasyon birden vardı. Avrupa’daki tek organizasyon Hollanda Rotterdam’da gerçekleşirken, Amerika kıtasında hem New York hem de Buenos Aires vardı. Her üç turnuva da final maçlarına ulaşırken biz de bu turnuvalarla ve final maçlarıyla ilgili detaylara geçelim. Final tahminleri için ise en doğru adresin Youwin olduğunu yeniden hatırlatalım.

ATP Rotterdam 2019 Final!

Maçların sert zeminde oynandığı turnuvanın toplam ödül miktarı 2.098.480$. Kuzey yarım kürenin kış aylarında Avrupa’da çok fazla turnuva olmaz malum. Rotterdam bu yönden özel. Hem yüksek ödül miktarı hem de Hollanda’da olmasıyla ilgi çekiyor. Önemli isimlerin katılımıyla da heyecanlı bir organizasyon haline geliyor. Rotterdam 2019 için heyecana dahil olmak isteyen tahmincilerin durağı yine Youwin giriş adresi oluyor.

Rotterdam 2019 için finalin adı Stan Wawrinka – Gael Monfils oldu. İki isim bu noktaya gelirken zorlu maçlardan geçti. Wawrinka, çeyrek finalde Danis Shapvalov’u 2 sette geçerken yarı finalde rakibi oldukça zorlayıcıydı, Kei Nishikori. Son dönemin parlamaya başlayan ismi Nishikori karşısında maçı ancak 3. sette kazanabilen Wawrinka finale adını yazdırdı. Diğer finalist Monfils ise çeyrek finalde Damir Dzumhur’u 2 sette ve yarı finalde, Sofya Açık 2019 şampiyonu Danill Medvedev’i 3 sette geçerek Wawrinka’nın rakibi oldu.

Stan Wawrinka – Gael Monfis: Taraflar daha önce 5 kez karşı karşıya geldi. Galibiyette Wawrinka 3/2 önde. Son karşılaşmaları 2017 Roland Garros’da gerçekleşti ve maçı kazanan Wawrinka oldu. Sıralamada Monfils’in gerisinde olsa da son dönem performansıyla eski günlerine sinyal veren Wawrinka şampiyonluğa daha yakın. Maçın 3. sete uzaması muhtemel gözüküyor. Toplam oyunda ise 22.5 üstü makul bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Karşılaşma 17 Şubat Pazar saat 18:30’da! Finalin tüm heyecanı ise Youwin giriş adresinde.

ATP Buenos Aires 2019 için Final Vakti!

Bu haftanın toprak zeminde oynanan tek turnuvası. Toplam ödül miktarı ise 590.000$. ATP 250 kategorisindeki turnuvada finalin adı Diego Scwartzman – Marco Cecchinato. Önemli finalin detayları Youwin ile bir tık uzağınızda.

Şampiyonanın finalistlerinden Schwartzman yarı finalde Dominic Thiem gibi önemli bir rakibi eledi. Diğer finalist Cecchinato ise yarı finalde Guldo Pella’yı 2 sette geçti.

Diego Scwartzman – Marco Cecchinato: Tarafların birbirleri ile ilk karşılaşmaları Buenos Aires 2019 finali oluyor. Sıralamada 18 ve 19 numaralarda bulunan tenisçilerden daha önde olan Cecchinato. Buna karşın son durumlarına baktığımızda Schwartzman’ın performansının daha iyi olduğunu görüyoruz. Kupaya yakın taraf Diego Schwartzman. Maçın 2 sette bitmesi ihtimali oldukça yüksek. Bu yüzden toplam oyun tercihinde 23.5 altı en uygun seçenek. Karşılaşma 17 Şubat Pazar saat 21:00’de başlıyor. Tahminciler mücadele öncesi Youwin giriş adresine uğramadan geçmiyor

ATP New York Açık 2019 ile Haftayı Kapatıyoruz

Amerika Kıtasında gerçekleşen bu haftanın ikinci tenis turnuvası ise New York Açık 2019. Şampiyonanın finali ise Reilly Opelka – Breyden Schnur.

Sert zeminde oynanan maçlarda toplam ödül 694.995$. ATP 250 kategorisindeki organizasyonda Opelka yarı finalde John Isner’i 2 saat 31 dakika süren karşılaşmada 3. sette ancak geçebildi. Tie Break oyunlarına da şahit olduğumuz uzun mücadele sonunda finale adını yazdıran Opelka’nın finaldeki rakibi Schnur ise Sam Querrey ile yarı finalde karşılaştı. Bu mücadele de 1 saat 54 dakika sürdü. Gülen taraf Brayden Schnur maçı 3. sette kazanabildi. Finali tahmin edenleri yüzü Youwin ile güldü.

Reilly Opelka – Breyden Schnur: Rakiplerin birbirleriyle ilk karşılaşması. İki tarafın da sıralamada yükselmeleri için bu finale fazlaca ihtiyacı ancak Opelka mutlu sona yakın taraf. Her iki tenisçinin de yarı final maçları ortalama 2 saat sürdü ve 3 sette bitti. Bu karşılaşmanın da 3. sete uzaması muhtemel. Buna göre toplam oyunda da 24.5 üstü tercihi makul duruyor. Finalin başlama saati, 17 Şubat’ı 18 Şubat’a bağlayan gece 01:00’de!

Rotterdam, Buenos Aires ve New York Açık 2019 turnuvalarının final heyecanına Youwin giriş adresi ile ulaşabilirsiniz.