Avustralya Açık 2019 bahis youwin giriş

Avustralya Açık 2019 3. Tur Heyecanı Başladı! İşte Maç Tahminleri

Yılın ilk Grand Slam heyecanında yavaş yavaş ilk haftayı geride bırakıyoruz. 3. tur maçlarının oynanacağı Cuma ve cumartesi günleri bizi oldukça heyecan verici ve sonucu merakla beklenen mücadeleler karşılıyor. Bu heyecanı katlamak için Youwin her zamanki gibi tahmincilerin uğrak yeri olmaya devam ediyor.

Avustralya Açık 2019 WTA Kategorisi 3. Tur Maç Tahminleri

Sharapova – C. Wozniacki: Oldukça kritik ve heyecan dolu bir maç olacağı kesin. Toplamda 10 kez karşı karşıya gelen rakiplerin galibiyet skorlarında Sharapova 6-4 önde. Son dönemdeki sakatlığı ve maç eksiği Maria Sharapova tarafında negatif etki yarattı. Bu yüzden Caroline Wozniacki mücadelede öne çıkıyor. Her iki taraf için de kolay bir maç olmayacak ve toplam sette 3 seçeneği tercih edilebilir. Toplam oyunda ise 21.5 üstü yüksek ihtimalli gözüküyor. Mücadele Türkiye saati ile 18 Ocak Cuma günü 23.30’dan önce başlamayacak.

Birrell – A. Kerber: Taraflar daha önce hiç karşılaşmadı. Almanyalı genç tenisçi Kimberly, Avustralya’da yaşıyor ve ev sahibi konumunda. Buna rağmen, henüz 4 yıl önce profesyonel statüye kavuşan Kimberly Birrell karşısında Angelique Kerber açık ara favori. Maçı 2 sette Kerber’in bitirmesi bekleniyor. Toplam oyun sayısında 18.5 altı en uygun seçenek.Karşılaşma 18 Ocak Cuma günü Türkiye saati ile 11:00’den önce başlamayacak. Bu karşılaşma için de tahminciler için en yakın adres Youwin giriş adresi.

Halep – V. Williams: Yeni bir şampiyon ve eski bir efsane karşı karşıya. Öyle ki abla Williams profesyonel statüsünü aldığında Simona Halep henüz 4 yaşındaydı. Zaman ise yeniyi ileri taşırken eskiyi zayıflatıyor. Daha önce toplam 5 kez karşılaşan ikili arasında galibiyette Venus Williams 3-2 önde olsa da bu maçın favorisi geç rakip Halep. Williams ise çabuk teslim olmayacaktır bu yüzden toplam oyunda 20.5 üstü tahmini makul. Karşılaşma Türkiye saati ile 19 Ocak Cumartesi 03:00’den önce başlamayacak.

Osaka – S. Hsieh: Uzak doğudan iki ismin 3. tur mücadelesine tanık oluyoruz. Japonya doğumlu ve Amerika Açık 2018 şampiyonu Naomi Osaka, Çin doğumlu Su-Wei Hsieh ile karşılaşıyor. Daha önce de bir kez karşılaşan iki tenisçiden kazanan taraf Osaka olmuştu. Bu maçın da favorisi Osaka. Maçın 2 sette bitmesi muhtemel. Toplam oyun sayısında 20.5 altı tercihi risksiz duruyor. Tahminleriniz için Youwin giriş adresi hazır. Mücadele 19 Ocak Cumartesi günü saat 03:00’den önce başlamayacak.

Avustralya Açık 2019 ATP Kategorisi 3. Tur Maç Tahminleri

Tsitsipas – N. Basilashvili: Tarafların birbirleri ilk karşılaşması. Tsitsipas 2. turda maçını 4 sette tamamladı. Basilashvili ise ancak 5 sette kazanabildi. İki genç tenisçinin mücadelesinde öne çıkan isim Tsitsipas. Toplam sette 4 seçeneği uygun olabilir. Toplam oyun tercihinde 39.5 altı makul görünüyor. Karşılaşma 18 Ocak Cuma günü saat 03:00’de başlıyor.

Fritz – R. Federer: Ekselansları Federer ile genç rakibi Taylor Frtiz daha önce bir kez karşılaştı ve Federer karşılaşmadan galip ayrıldı. Fritz 2. turda rakibini 5 sette geçti ve karşılaşma tam 3 saat 24 dakika sürdü. Bir önceki turda maçını 3 sette bitiren Roger Federer ise bu maçın da çok uzamasına şans vermeyecektir. Federer’in 3 sette bitirmesi beklenen maçta toplam oyun için 33.5 altı seçeneği uygun. Bu maç için tahminlerinizi her zaman olduğu gibi yine Youwin ile yapabilirsiniz. Mücadele Türkiye saati ile 06:00’dan önce başlamayacak.

Djokovic – D. Shapovalov: Rakiplerin birbirleri ile ilk karşılaşması. 1 numaradaki Novak Djokovic, oldukça genç olan 19 yaşındaki Denis Shapovalov karşısında favori. Maçın 3 sette bitmesi neredeyse kesin. Toplam oyunda en risksiz seçenek 32.5 altı. Karşılaşma 19 Ocak Cumartesi günü Türkiye saati ile 03:00’den önce başlamayacak.Tahminciler maçtan önce yine Youwin giriş adresinde olacak

Sousa – K. Nishikori: Aynı yaştaki iki tenisçi daha önce 2 kez karşılaştılar ve birbirlerine karşı birer galibiyetleri var. İşin ilginç tarafı Joao Sousa’nın, Kei Nishikori karşısındaki galibiyetini, Nishikori’nin ilk sette 4/3 öndeyken sakatlanarak maçı bırakması sonucu kazanmış olması. Şimdi ise Brisbane International 2019 şampiyonu olmuş bir Nishikori ile mücadelenin Sousa tarafında daha zora girmesi. Favori Nishikori ve maçın 3 sette bitmesi muhtemel. Toplam oyunda 29.5 üstü seçilebilir. Mücadele 19 Ocak Cumartesi günü Türkiye saati ile 03:00’den önce başlamayacak.

Avustralya Açık boyunca Youwin giriş adresi tüm tahmincilerin yanında olacak.