ATP Tenis Dubai Duty Free, Acapulco ve Sao Paulo 2019 tenis turnuvaları, çeyrek final maç programı, tenis bahis tahminleri, maç analizleri, maç programı

ATP Üçer Üçer! Dubai Duty Free, Acapulco ve Sao Paulo 2019!

Tenis ATP serisinde Şubat ayı oldukça yoğun geçiyor. Geçtiğimiz iki hafta içinde toplam 6 turnuvayı izledik. Bu ayın son haftasında da şubat geleneği bozulmuyor ve 3 ATP tenis turnuvası ile karşılaşıyoruz. Neyse ki Youwin giriş adresi sayesinde Dubai Duty Free 2019, Acapulco 2019 ve Sao Paulo 2019 turnuvalarındaki tüm karşılaşmaları kaçırmadan takip edebiliyoruz.

Dubai Duty Free 2019 Tenis Turnuvası

Dubai’de gerçekleşen şampiyonada çeyrek finallere gelindi. Tanıdık isimler karşımızda. Dubai Açık 2019 karşılaşmaları sert zeminli kortlarda gerçekleşiyor. Organizasyonda dağıtılacak toplam ödül miktarı önemli seviyede: 2.887.895$. Bu ödüllerin peşinde olan tenisçilerden çeyrek finale kalanlar şansını sürdürmeye devam ediyor. Şimdi öne çıkan maçlara bakalım.

H. Hurkacz – S. Tsitsipas: Taraflar daha önce iki kez karşı karşıya geldi ve iki maçın da kazananı Tsitsipas oldu. 11 numaradaki yerini sağlama almak ve daha da yukarılara taşımak niyetindeki genç tenisçi bu maçtan da galip çıkmasını bilir. Toplam sette 2 toplam oyunda ise 22.5 altı tercihi yapılabilir. 28 Şubat Perşembe günü saat 16:00’da start alacak mücadeledeki tüm tahmin seçenekleri için Youwin sizinle.

R. Federer – M. Fucsovics: Ekselansları (Roger Federer), geçtiğimiz sene Avusturalya Açık şampiyonasında Fucsovics ile son 16 turunda karşılaşmış ve şampiyon olduğu turnuvadaki bu maçtan galip ayrılmıştı. Rövanşı almak Fucsovics için çok zor. Galibiyette tercih Federer tarafında yapılabilir. Toplam sette 2 seçeneği ideal. Karşılaşma 28 Şubat Perşembe günü saat 19.00’da start alıyor.

Acapulco 2019 Tenis Turnuvası

Açık tenis turnuvalarından olan ATP 500 kategorisindeki Acapulco Açık 2019 maçları sert zeminde oynanıyor. Toplam ödül miktarı 1.931.110$ olan turnuva şu anda son 16 turunda. Maçların tüm detayları ise Youwin giriş adresinde.

A. De Minaur – F. Lopez: Tarafların birbirleriyle yaptığı iki karşılaşmanın galibiyet sayılarında eşitlik var. Bu eşitliği ise bu maç bozacak. Son dönem performansı oldukça iyi olan genç tenisçi De Minaur, bu karşılaşmada galibiyete yakın taraf. Toplam sette 3 toplam oyunda ise 21.5 üstü makul seçenekler. Karşılaşma 28 Şubat Perşembe sabaha karşı 05:00’de başlıyor.

R. Nadal – N. Kyrgios: Toplamda 5 kez birbirleri ile karşılaşan rakiplerden galibiyette üstün taraf 3/2 ile Rafael Nadal. Son karşılaşmaları Beijing 2017 finalinde olmuştu ve kazanan Nadal oldu. Bu kez de galibiyete ulaşması muhtemel isim Rafael Nadal. Mart ayının iki önemli turnuvası öncesi moral arayan Nadal, şampiyonluğun da önemli adaylarından. Toplam sette 2, toplam oyunda ise 22.5 altı tercihi makul görünüyor. Karşılaşma 28 Şubat Perşembe sabaha karşı 06:00’da başlıyor.

A. Zverev – D. Ferrer: Genç yetenek Zverev, tecrübeli rakibi Ferrer karşısında. Daha önce 5 kez karşılaşan iki tenisçinin galibiyet sayılarında Zverev 3/2 üstün. Sert vuruşları ile bilinen Zverev, sert zeminde oynanacak bu karşılaşmada kazanmaya yakın. Toplam sette 2, toplam oyunda 22.5 altı seçenekleri kazandıracaktır. 28 Şubat Perşembe sabahı 08:00’de oynanacak karşılaşma için tahminlerinizi Youwin ile yapabilirsiniz.

Sao Paulo 2019 Tenis Turnuvası

Son 16 turuna ulaşan bir diğer organizasyon da Sao Paulo 2019. Kapalı kortlarda ve toprak zeminde oynanan maçların sonunda dağıtılacak toplam ödül miktarı 618.810$ değerinde. Sao Paulo 2019 ATP 250 kategorisinde yer alıyor ve bu sebeple bu haftaki turnuvalar arasında en düşük toplam ödüle sahip organizasyon. Çeyrek finale ulaşma mücadelesinin devam ettiği şampiyonada son 16 maçlarından öne çıkanlara göz atalım.

J. Londero – H. Dellien: İlk kez karşılaşan iki tenisçiden kazanan galibiyet sayısında avantajı ele geçirdiği gibi çeyrek final biletini de cebine koyacak. 66 numaradaki Londero, 95 numaradaki Dellien karşısında maça favori olarak çıkıyor ancak maçın 3. sete uzaması ihtimali var çünkü Londer hemen teslim olmayacaktır. Toplam oyunda da 21.5 üstü seçeneği makul görünüyor. Mücadele 28 Şubat Perşembe saat 19:30’da başlayacak ve Youwin giriş adresinden takip edilebilecek.

J. Sousa – C. Ruud: Birbirleriyle yaptıkları tek karşılaşmada galibiyet üstünlüğü Casper Ruud tarafında. 108 numaradaki Ruud, 38 numaradaki Sousa karşısında ya öne geçecek ya da Sousa durumu eşitleyecek. Oldukça dengede olan mücadelede galibiyet tahmini riskli duruyor. Denk güçlerin bu maçında Toplam sette 3 en makul seçenek. Toplam oyunun ise 22.5 üstü olması işten değil. İlk sette toplam oyun için ise 9.5 üstü kazandıran seçenek olacaktır. Mücadele 28 Şubat Perşembe saat 20:30’da başlıyor.

Dubai Duty Free 2019, Acapulco 2019 ve Sao Paulo 2019 ATP turnuvaları için detaylar, canlı maç takibi ve tüm tahmin seçenekleri Youwin giriş adresinde sizleri bekliyor.