Avustralya Açık 2019 bahis youwin giriş

Sezonun İlk Grand Slam Maratonu Başladı: Avustralya Açık 2019!

29.687.00 $ toplam ödüllü, yılın ilk Grand Slam heyecanı Avustralya Açık 2019 başladı. Bu heyecanı katlamak için Youwin her zamanki gibi yanınızda. Pazartesi programını geride bıraktıktan sonra şimdi ilk turun ikinci maç serisi başlıyor. Salı günü de oldukça önemli yıldızların karşılaşmaları bizleri bekliyor. Dikkat edilmesi gereken Avustralya’nın Türkiye’den 8 saat ileride olduğu konusunu hatırlattıktan sonra maç programı ve tahminlere geçebiliriz.

Avustralya Açık Turnuvasında WTA Salı Günü Maçları ve Maç Tahminleri

15 Ocak Salı günü 32 maç WTA’da bizleri bekliyor. Önemli maçlara bir göz atalım

Halep – K. Kanepi: Yıldızı iyice parlayan Halep maça favori çıkıyor. Aralarında daha önce 3 karşılaşma gerçekleşti ve galibiyette Kanepi 2-1 önde. Buna rağmen son dönemdeki performanslar göz önüne alındığında Halep daha şanslı. 2018 ABD Açık ilk turunda elenerek şaşırtan Halep bu kez sürprize izin vermez. 2-0 Simona Halep galibiyeti uygun bir seçenek. Toplam oyunda ise Kanepi’nin çabası sebebiyle 19.5 üstü oyun görülecektir. Maç Türkiye saati ile 11:00’den önce başlamayacak

Osaka – M. Linette: Amerika Açık sürprizi yeniden Grand Slam kupası için sahnede! Naomi Osaka oldukça moralli. Magda Linette ise tecrübesine güveniyor. Aralarında daha önce 2 karşılaşma oldu ve ikisini de Linette kazandı. Son dönem performansında ise Osaka bir adım önde. Geçtiğimiz sene Washington Turnuvasında son 16 turunda oynadıkları maç 3. sete uzadı ancak bu kez Osaka’nın mevcut durumu buna izin vermez. Favori Osaka’nın maçı 2 sette bitirmesi beklenirken, toplam oyun sayısı için 20.5 altı oynanabilir. Mücadele Türkiye saati ile 11:00’den önce başlamayacak. Bu karşılaşma için de tahminciler için en yakın adres Youwin giriş adresi

Cornet – L. Arruabarrena: Birbirleri ile ilk kez karşılaşacak iki rakibin ikisi de sağ elini kullanıyor. Arruabarrena’nın başarıları daha çok çiftlerde. Olaylarıyla ve muhalifliği ile meşhur olan Fransız Alize Cornet ise farklıWTA serilerinde 6 kez kupaya erişme başarısına sahip. Bu maçta kazanan olmaya daha yakın aday Alize Cornet. Maçın 2 sette bitmesi ihtimali yüksek. 19.5 altı seçeneği toplam oyun için tercih edilebilir. İlk sette 6/4 ikinci sette ise 6/3 Cornet galibiyeti denenebilir.Karşılaşma Türkiye saati ile 11:00’den önce başlamayacak

Maria – S. Williams: Taraflar ilk kez birbirleriyle mücadele edecek. 72 kez farklı WTA şampiyonlukları yaşayan efsane Serena Williams ilk turu kayıpsız geçecektir. Maçı 2 sette bitirmesi beklenen Williams oyuna ağırlığını koyacaktır. Toplam oyunda en makul tercih 18.5 altı görünüyor.Bu maç için tahminlerinizi her zaman olduğu gibi yine Youwin ile yapabilirsiniz. Mücadele Türkiye saati ile 03:00’dan önce başlamayacak

Williams – M. Buzarnescu: Abla Williams için işler kardeşininki kadar kolay görünmüyor. Buna karşın rakibinden üstünlüğü yadsınamaz. Yine de kazanan tahmini için riskli bir karşılaşma. Toplam oyunda 20.5 üstü bu maç için en makul tercih. Maç Türkiye saati ile 03:00’dan önce başlamayacak.

Avustralya Açık Turnuvasında ATP Salı Günü Maçları ve Maç Tahminleri

15 Ocak Salı günü 32 maç ATP’de karşımıza çıkıyor. Önemli karşılaşmalara göz atalım.

Nishikori – K. Majchrzak: Tarafların birbirleriyle olacak ilk karşılaşmasında, son dönemde oldukça iyi bir performans ortaya koyan Nishikori maçta favori. Kendinden 7 yaş küçük rakibi karşısında oyuna ağırlığını koyması beklenen Nishikori, maçı 3 sette bitirecektir. Toplam oyun sayısında 29.5 altı makul görünüyor. Karşılaşma Türkiye saati ile 03:00’dan önce başlamayacak.

Djokovic – M. Krueger: Favori Djokovic. Birbirleriyle ilk kez karşı karşıya gelecek olan rakiplerden Djokovic maçı 3 sette bitirir. Toplam oyunda 26 altı seçeneği düşünülebilir. Mücadele Türkiye saati ile 11:00’dan önce başlamayacak.

Zverev – A. Bedene: Rakipler daha önce 2 kez karşılaştılar ve Alexander Zverev iki karşılaşmadan da galip ayrıldı. Öyle görünüyor ki rakibine karşı 3. galibiyeti de Avustralya Açık 2019 turnuvasında olacak. Toplam sette 4, toplam oyunda 30.5 üstü tercihi yapılabilir. Tahminleriniz için Youwin giriş adresi hazır. Karşılaşma Türkiye saati ile 03:00’dan önce başlamayacak.

Wawrinka – E. Gulbis: Sakatlık sonrası Amerika Açık 2018 organizasyonunda kendisini toparlayan StanWawrinka eski günlerine dönmeye çabalıyor. Rakibi ErnestsGulbin ile daha önce bir kez karşılşatılar ve Wawrinka kazanan taraf oldu. Bu maçta da favori Wawrinka. Toplam sette 4, toplam oyunda ise 37.5 üstü makul görünüyor. Bu maç Türkiye saati ile 03:00’dan önce başlamayacak.

Avustralya Açık boyunca Youwin giriş adresi tüm tahmincilerin yanında olacak.