St. Petersburg Ladies Trophy bahis youwin giriş

St. Petersburg WTA Maratonunda Yarı Final! Maç Programı ve Analizleri

Kadınlar tenis gündeminde yer alan St. Petersburg heyecanında sona yaklaştık. Yarı final karşılaşmaları yeni ayın ilk gününde oynanacak ve Rusya’dan kimin şampiyon çıkacağı pazar günkü büyük finalle belli olacak. St. Petersburg Ladies Trophy için son 7 maçın heyecanı yine Youwin ile yaşanacak.

St. Petersburg Ladies Trophy Çeyrek Final Maç Programı

01.02.2019 13:00                               A. Sabalenka – E. Alexandrova

01.02.2019 önceki maçı takiben       P. Kvitova – D. Vekic

01.02.2019 önceki maçı takiben       K. Bertens – A. Pavlyuchenkova

01.02.2019 18:30’dan sonra                         D. Kasatnika – V. Zvonareva

Karşılaşmaların kazananını ben bilirim diyen herkes için tek adres Youwin.

St. Petersburg Ladies Trophy Turnuvası Çeyrek Final Maç Tahminler

Sabalenka – E. Alexandrova: Eşitliğin bozulacağı karşılaşma. Sabalenka ve Alexandrova daha önce 2 kez karşılaştılar ve birer galibiyet sahibi oldular. Çok yakın zaman önce Çin’de karşılaşan rakiplerden Sabalenka galibiyete uzanan taraf oldu. Bu maçta da Sabalenka galibiyette bir adım önde. Toplam oyunda 20.5 altı tercih edilebilir. Toplam set sayısında ise 2 uygun bir tercih olacaktır. Bu karşılaşmada yapacağınız tahminler için de Youwin giriş adresi sizleri bekliyor.

Kvitova – D. Vekic: Tarafların birbirleriyle ikinci karşılaşması. 5 yıl sonra tekrar karşılaşacak olan Kvitova ve Vekic arasındaki tek maçın galibi Kvitova olmuştu. Tarih tekerrürden ibarettir. Bu karşılaşmanın da favorisi Petra Kvitova. Bu sezon yakaladığı rüzgarı arkasına alarak Avustralya Açık’ta final oynayan Kvitova, bu turnuvanın da en önemli isimlerinden. Toplam sette 2, toplam oyunda ise 20.5 altı makul görünüyor.

Bertens – A. Pavlyuchenkova: Daha önce toplam 5 kez karşılaştılar ve Kiki Bertens’in galibiyette 3-2 üstünlüğü var. Bu maç oldukça kritik ve kazananı tahmin etmek riskli gözüküyor. Bu yüzden, denk güçlerin bu mücadelesinden toplam oyunda 21.5 üstü toplam sette ise 3 tercihi yapılabilir çünkü karşılaşmanın çekişmeli geçeceği aşikar.

Kasatnika – V. Zvonareva: Daha önce hiç karşılaşmayan iki tenisçinin maçında galibiyette net şekilde ağır basan bir taraf yok. Bu yüzden Youwin ile yapacağınız tahminlerde tahminlerde en makul tercihler toplam oyunda 22.5 altı, toplam sette ise 2 olacaktır.

St. Petersburg Ladies Trophy çeyrek final coşkusunda tahmincilerin katlayarak kazanması için Youwin daima sizlerle