Sydney International Erkekler Finali 2018 bahis youwin giriş

Sydney’de Final Zamanı! Sydney International Erkekler Finali Analizi

Avustralya’da gerçekleşen Sydney International turnuvasında hem ATP hem WTA tarafında sona gelindi. Final heyecanına ortak olmak için Youwin sizleri bekliyor.

Sydney International ATP Finali Detayları ve Maç Tahmini

Sydney Internation ATP’de ise finalin adı de Minaur – Seppi oldu. Simon’u eleyen de Minaur ile Schwartzman’ı eleyen Seppi bugün Türkiye saati ile 12:00’de karşılaşacak.

Genç yaşına rağmen başarılı bir performans gösteren de Minaur, kendi evinde final oynuyor. Teklerde 29 numarada olan de Minaur sağ elini kullanıyor ancak iki eliyle de backhand vuruş yapabiliyor.

34 yaşındaki Seppi ise sıralamada teklerde 37. sırada. O da sağ elini kullanıyor ve çift el backhand vuruş yapabiliyor. 2011 ve 2012 yıllarında toplam 3 şampiyonluk gören Seppi karşısında de Minaur’un henüz şampiyonluğu yok. Bu durumda ilk şampiyonluğu için bu maçta oldukça hırslı olacaktır. Seppi ile final oynamak de Minaur için de tecrübe olacaktır. İki tenisçi daha önce hiç karşılaşmadı ve ilk karşılaşmaları Sydney International Final maçında olacak. Bu karşılaşma için de tahminciler için en yakın adres Youwin giriş adresi.

Sydney International ATP Finali Maç Tahmini

Toplam oyun sayısında 22.5 altı makul bir tercih olacaktır. Maçın 2 sette bitmesi muhtemel. Skor oyununda ise her iki tenisçinin galibiyetinde de 6/3 veya 6/4 tercihi yapılabilir. Galibiyet tarafında ise ev sahibi de Minaur ağır basıyor.Bu maç için tahminlerinizi her zaman olduğu gibi yine Youwin ile yapabilirsiniz.