WTA Kremlin WTB analizi maçları maç programı youwin giriş

WTA Teniste Kış Heyecanı VTB Kremlin Cup ile Başlıyor!

Özellikle yaz aylarında açık tenis turnuvalarına ilgi oldukça yoğun olur. Dört büyük Grand Slam turnuvasından biri olan Avusturalya Açık da bölgenin yaz aylarında düzenlenir. Buna rağmen kış mevsiminin gelmiş olması tenis oyuncularını ve tenis severleri durdurmaya yetmiyor. Heyecan VTB Kremlin Cup ile devam ediyor. Maçların takibi yine Youwin giriş adresiyle yapılıyor.

VTB Kremlin Cup Katılan Oyuncular

Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen VTB Kremlin Cup, 15 – 20 Ekim tarihlerinde gerçekleşecek. Üst seviye kategorisinde yer alan turnuvada dağıtılan toplam ödül miktarı hiç de azımsanacak cinsten değil; 932.866 ABD Doları! Turnuvada maçlar sert zeminde oynanacak. Teklerde 32 oyuncunun katıldığı turnuvaya çiftlerde 16 ekip dahil oluyor.

Gelelim katılımcılara! Teklerde tanıdık isimler karşımıza çıkıyor. Amerika Açık turnuvasına ilk maçta veda ederek sürpriz yapan Simona Halep, Kremlin Cup turnuvasında taraftarlarına merhaba diyor. Yılın son Grand Slam turnuvası Amerika Açık’ta çeyrek final oynama başarısı gösteren Sloane Stephens ile aynı turnuvada 3. Tura kadar yükselen Kiki Bertens de turnuvada yer alanlar arasında.

Amerika Açık turnuvasında, üzerini değiştirdiği için maçın sandalye hakeminden uyarı alan ancak tepkiler sonrası kendisinden özür dilenen Fransalı tenisçi Alize Cornetile aynı turnuvada şampiyonluğa uzanan Naomi Osaka’ya çeyrek finalde kaybeden Leisa Tsurenkoda VTB Kremlin Cup için hazırlar. Naomi Osaka’ya Amerika Açık turnuvasında 4. Turda kaybeden dünya 20 numarası Aryna Sabalenka ise Kremlin Cup turnuvasındaki yerini alıyor. VTB Kremlin Cup turnuvasıyla ilgili tüm detaylar Youwin adresinde sizleri bekliyor.

VTB Kremlin Cup Maç Tahminleri

Turnuvanın ilk maçlarıyla ilgili tabloya baktığımızda eleme maçlarının devam ettiğini görüyoruz. Kupada finaller öncesi eleme maçlarına şans verilebilir. Sofya ZhukIrına Khromachevaarasında oynanacak maçta Zhuk favori gözüküyor. Sürpriz istemeyenler için ise Natalia VikhlyantsevaVlada Kovalarasında gerçekleşecek maçta Natalia, Koval’a pek şans tanımayacak gibi gözüküyor; maç sonucu Natalia Vikhlyantseva.

Sürpriz sevenler için ise ortada geçmesi beklenen Ivana JorovicLara Siegemund maçında galibiyet tahminin Siegemund için yapılabilir. Vitalia DiatchenkoSabina Sharipovamaçı için ise maç sonucuDiatchenko tercih edilebilir. Ana BogdanSilvia Soler-Espinosamaçı için de galibiyet ibresi Bogdan’dan yana. Tüm tahminler için her zamanki gibi Youwin giriş adresi sizlerle.

VTB Kremlin Cup Sonrası Ne Var?

VTB Kremlin Cup sonrası önümüzdeki hafta Luksemburg ve sonraki hafta ise önemli turnuvalardan Singapur tenis severleri bekliyor. Tenis turnuvalarının tümünde Youwin adresi tahmincileri bekliyor.