Cori Gauff şampiyon oldu. İşte detaylar. Linz 2019 WTA tenis turnuvası özeti ve Moskova 2019 ATP tenis turnuvası analizi, bahis detayları

WTA’da Genç Şampiyon ATP’de Moskova 2019!

Teniste WTA maratonunda beklenen şampiyonluk haber geldi. Daha önceki yazımızda favoriler arasında sürpriz gösterdiğimiz Cori Gauff bizi yanıltmadı. ATP serisinde ise Rusya’ya gidiyoruz bu hafta. Youwin giriş adresinde detaylarını bulabileceğiniz turnuvanın öne çıkanları yazımızda sizleri bekliyor. Linz 2019 WTA tenis turnuvası özeti ve Moskova 2019 ATP tenis turnuvası analizi için buyurun yazımıza.

Linz 2019 WTA Tenis Turnuvasından Beklenen Haber: Cori Gauff Şampiyon!

Bu yıl adından çokça söz ettiren ve henüz 15 yaşında olan Amerika Birleşik Devletleri vatandaşı Coco Gauff beklenen şampiyonluğuna ulaştı. Yıldız isimler için bile bu yaştan tehlike oluşturan ve tedirginlik yaratan Gauff Linz 2019 WTA tenis turnuvasında ilk maçında Stefanie Voegele ikinci maçında Kateryna Kozlova çeyrek finalde Kiki Bertens yarı finalde ise Andrea Petkoviç karşısında kazanmasını bildi. Finalde Gauff – Petkoviç ile karşılaştı. 1. ve 3. setleri kazanan Gauff Linz 2019 WTA tenis turnuvasında şampiyonluğa ulaştı. Sürpriz olarak belirlediğimiz Gauff tahminimizi boşa çıkarmadı.

Moskova 2019 ATP Tenis Turnuvası Başlıyor!

ATP teniste ise sırada Rusya var. Rusya’nın başkenti Moskova’da düzenlenen organizasyon Kremlin Cup olarak da isimlendiriliyor. 1990 yılında başlayan turnuva bu yıl 30. kez gerçekleşecek. Kremlin Cup ATP organizasyonunda ilk şampiyon Andrei Cherkasov olmuştu. Geçtiğimiz yıl ise ev sahibi konumundaki Karen Khachanov mutlu sona ulaşan isim olmuştu.

Sert zeminde oynanan Moskova 2019 ATP tenis turnuvasında bu yıl da iddialı isimler var. 922.520$ değerindeki toplam ödülden aslan payı 840.130$ olarak şampiyona gidecek. Bu ödülün peşine düşenler arasında Daniil Medvedev, Thomas Fabbiano, Andrey Rublev, Marin Cilic, Damir Dzumhur, Andreas Seppi ve son şampiyon Karen Khachanov yer alıyor.

Ev sahiplerinden Medvedev ve Khachanov en büyük final eşleşmesi favorisi olsa da burada Khachanov’un şansı yüksek. Şangay 2019 tenis turnuvasının taze şampiyonu Medvedev her ne kadar temposunu yakalayarak evine dönüyor olsa da bu yorgunluk ona aksi yönde de dönebilir.

Moskova 2019 ATP tenis turnuvasında hem ev sahibi olmanın avantajı hem de son dönemdeki yükselişini bir şampiyonlukla süslemek istemenin motivasyonuyla Andrey Rublev sürpriz olabilir.

Moskova 2019 ATP tenis turnuvasında tüm bu ihtimalleri takip etmek ve heyecana katılmak isteyenlerin adresi yine Youwin olacak.